Акції!!!

  • Що робити, якщо залежний не хоче лікуватись? Кризова інтервенція!
    Лише до 1 травня кризова інтервенція за спеціальною ціною!

    Усі подробиці у адміністраторів.
  • Плати психологу скільки хочеш сам!
    (Для тих, хто планує тривалу психотерапію)

    Першу зустріч із психологом Ви оплачуєте рівно у тому розмірі, який самі собі уявляєте!
  • Психологічна підтримка після лікування – безкоштовно!
    Після закінчення курсу лікування від алкогольної чи нікотинової залежності за умови виконання всіх рекомендацій лікаря та психолога всі подальші відвідування з профілактичною метою необмежені та безкоштовні!
  • Інвалідам – знижки!
    Інвалідам на послуги психолога надаються спеціальні знижки!
  • Зцілився від алкоголізму – кидай курити!
    Тим, хто звернеться для лікування від нікотинової залежності після лікування у нас від алкоголізму, надається знижка – 200 грн.
  • "Сімейна" програма
    Родичам, які проживають спільно, подружнім парам на лікування від нікотинової залежності надається ЗНИЖКА у розмірі 200грн.

Семейная психотерапия. Семейный психолог

Фокусом розгляду сімейної психотерапії є вся сім'я загалом, включаючи дітей та родичів. При цьому особлива увага приділяється відносинам між батьками та дітьми, способам батьківської взаємодії. Здійснюється аналіз сімейної ситуації, пошук особистісних ресурсів та способів вирішення проблеми.

Досягнення власного комфорту та гармонії в сім'ї полягає не у зміні партнера, когось із дітей чи навіть батьків, а у зміні самого себе.

Вам варто звернутися до сімейного психолога, якщо це про Вас:

«…Він замкнувся, я йому не цікава, сидить перед телевізором. На мої запитання не відповідає однозначно. Намагаюся розібратися, запитати, що відбувається, - у відповідь дратується, сердиться і ще більше замикається в собі. Не можу зрозуміти, що з ним, гублюся в здогадах, і від цього мені стає ще гірше. Не знаю, що робити».

«…Раніше нам було добре разом, було порозуміння з півслова. Зараз щось розладналося, ми не бачимо і не чуємо один одного, не вирішуємо разом побутові питання, дитина почала часто хворіти…»

«…Що робити? Розриваюся між двома чоловіками. З одним – офіційний статус дружини, фінансова стабільність та …прання, прибирання, каструлі. З іншим свято, драйв та гострота відчуттів. І ті й інші стосунки дуже дорогі...»

«…Як переконати дружину, що я не можу покинути роботу, кар'єру та проводити вдома стільки часу, скільки їй хотілося б. Адже я намагаюся і так важко працюю для неї та наших дітей, а вона не хоче цього зрозуміти…»

Він одружений, а Ви незаміжня. Або навпаки… Що зближує двох людей з несхожими життєвими цілями, не схожими на життєві проблеми і, як наслідок з різним ступенем свободи? Можна припустити, що це кохання, хоча тут можуть бути замішані й інші, менш романтичні причини.

Ось лише мала частина питань, з якими люди часто приходять до кабінету до сімейного психолога.

Подружня консультація хорошим сімейним психологом передбачає роботу з клієнтом щодо подружніх проблем. Подружня консультація являє собою особливу форму консультування, орієнтовану на вирішення проблем у взаєминах, подолання подружніх конфліктів, досягнення гармонії тощо. Вона може проводитися як із парою, так і з одним із партнерів.

Виділяють 4 підвиди подружнього консультування:

дошлюбне (додружнє) консультування
подружнє консультування
консультації сімейного психолога з приводу розлучення (подружжя, що «розривається»)
консультування розлучених, які пережили розставання з партнером (консультації після подружжя)

З чим працює сімейний психолог:

(ключові проблеми сімейного та подружнього консультування)

Наведемо перелік проблем, які є найчастішими приводами звернення на консультацію сімейного психолога.

Сімейні конфлікти, взаємне невдоволення, невиправдані очікування, пов'язані з розподілом подружніх ролей та обов'язків.
Конфлікти, сімейні проблеми, невдоволення подружжя, пов'язані з відмінностями у поглядах на сімейне життя та міжособистісні стосунки.
Розчарування, невдоволення чоловіка, пов'язані з особистісними якостями та характеристиками зовнішності свого партнерами.
Сексуальні проблеми, зради, невдоволення одного чоловіка іншим у цій сфері, їхнє взаємне невміння налагодити нормальні сексуальні стосунки.
Складнощі та конфлікти у взаєминах подружньої пари з батьками одного або обох подружжя, з іншими людьми (друзями, сусідами, знайомими)
Хвороба (психічна чи фізична) одного з подружжя чи дитини, проблеми та труднощі, спричинені необхідністю адаптації сім'ї до захворювання, негативним ставленням до себе та оточуючим самого хворого чи членів сім'ї.
Проблеми влади та залежності у подружніх взаєминах.
Відсутність тепла у стосунках подружжя, дефіцит близькості та довірливості, проблеми спілкування
Дуже близько до сімейного та подружнього консультування примикає консультування, орієнтоване на проблеми особистості або індивідуальне консультування.

Вид консультації сімейного психолога

 

Ключові проблеми сімейної психотерапії

 

Сімейне консультування

(сімейний психолог)

  • Проблеми стосунків з рідними.
  • Психолого-педагогічні проблеми.
  • Проблеми відносин батьків з дітьми
 

Подружнє консультування

(сімейний психолог)

  • Проблеми вибору партнера
  • Проблеми взаємовідносин
  • Сексуальні проблеми
  • Стан до або після розлучення

Сімейне і подружнє консультування в залежності від кількості присутніх на ньому клієнтів може бути або груповим, або індивідуальним. Кваліфікований сімейний психолог завжди  знає, ЯК надати допомогу своєму клієнту!

`

пошук