Акції!!!

  • Що робити, якщо залежний не хоче лікуватись? Кризова інтервенція!
    Лише до 1 травня кризова інтервенція за спеціальною ціною!

    Усі подробиці у адміністраторів.
  • Плати психологу скільки хочеш сам!
    (Для тих, хто планує тривалу психотерапію)

    Першу зустріч із психологом Ви оплачуєте рівно у тому розмірі, який самі собі уявляєте!
  • Психологічна підтримка після лікування – безкоштовно!
    Після закінчення курсу лікування від алкогольної чи нікотинової залежності за умови виконання всіх рекомендацій лікаря та психолога всі подальші відвідування з профілактичною метою необмежені та безкоштовні!
  • Інвалідам – знижки!
    Інвалідам на послуги психолога надаються спеціальні знижки!
  • Зцілився від алкоголізму – кидай курити!
    Тим, хто звернеться для лікування від нікотинової залежності після лікування у нас від алкоголізму, надається знижка – 200 грн.
  • "Сімейна" програма
    Родичам, які проживають спільно, подружнім парам на лікування від нікотинової залежності надається ЗНИЖКА у розмірі 200грн.

Психоаналитическая психотерапия основана на психоаналитических принципах, но предполагающая использование техник, отличных от тех, что применяются в психоанализе.

Психоаналитическая психотерапия

Она может быть экспрессивной (исследовательской) или поддерживающей. От психоанализа она отличается по организации, технике, процессу и целям.

Пациент может не ложиться на кушетку, сеансы – 2-3 раза в неделю. Поощряется свобода общения. Не используется метод свободных ассоциаций. Между пациентом и терапевтом устанавливается доверительный альянс. Терапевт более активен, чем в психоанализе.

Психоаналитическая терапия представляет собой более сфокусированный на реальные и непосредственные переживания пациента.

Обычно  она короче психоанализа и делает акцент на доступных и готовых к пониманию динамизмах.

Цель аналитической терапии – не реорганизация характера, а снятие симптомов и разрешение специфических трудностей и проблем.

Психоаналитическая терапия рассматривается аналитиками как важный метод, применяемый при лечении пациентов, которые не могут или не желают подвергаться психоанализу.

 

`

пошук